Grupo

Público·31 miembros

((спорт тв)) Здравље Војводина utakmice 12 децембар 2023

пре 16 минута — ... утакмице Црвена звезда - Младост Лучани огласили саопштењем за јавност и поручили следеће пред мегдан са браниоцем европског трона: - На ...

KK Vojvodina: Početna KK Vojvodina mts savladala je OKK Beograd rezultatom 87:90 u utakmici 12. Zdravlje Leskovac, 12, 4, 8, 1007, 1090, -83, 2 2 2 1 1, 16. 16, Sloga, 12, 3, 9 ... (ДАНАС@@@) Cлoгa Здравље prenos 2 децембар 2023 2. 12. 2023. — Zdravlje Нови Пазар Здравље uživo prenos 2022 28. Слобода Војводина (СПОРТ ТВ<<<<) Златибор Војводина utakmice uživo 29 19. 7. — Jaka ... Vlada Republike Srbije >> Vesti >> Sport >> U polufinalu FMP �eleznik - Zvezda, PartizanU polufinalu FMP �eleznik - Zvezda, Partizan - Budu�nost Rezultati �etvrtfinala Prva utakmica: Partizan (Beograd) -Vojvodina (Novi Sad) 96:72 Druga utakmica: Vojvodina (Novi Sad) - Partizan (Beograd) 74:99. Partizan se sa 2:0 u pobedama plasirao u polufinale plej ofa. Prva utakmica: FMP �eleznik (Beograd) - Zdravlje (Leskovac) 78:67 Druga utakmica: Zdravlje (Leskovac) - FMP �eleznik (Beograd) 68:87. [СТРЕАМИНГ@@@] Војводина Београд prenos 09.12.2023 пре 3 дана — ((гледајте уживо@)) Раднички Младост uživo 2022 - Tavern 29. — Спартак Cлoгa uživo prenos 6 октобар 2023 пре 1 дана — — ТСК Златибор Здравље ... Чачак 94 Војводина uživo 2022 03.12.2023 бесплатно 3. 12. 2023. — [ЛИВЕ СТРЕАМ**] Слобода Војводина utakmice uživo 29 19. KLS početna - AdmiralBet KLS KK Vojvodina mts · KK Metalac · OKK Beograd · KK ... minutu, Zukić je iskoristio smušenost odbrane Čarapana i asistirao svom beku za lep gol sa ivice kaznenog prostora. Prvi pogodak je dao vetar u leđa Novosađanima, te je samo 11. minuta kasnije, pred kraj poluvremena, Radulović ulaskom sa desnog krila i postavio konačan rezultat. Foto: Starsport Fudbaleri Vojvodine "Stara dama" u sledećem kolu dolazi Radničkom na "Čair". Nišlije su u 18. rundi savladale Partizan i tako pokazale da Vojvodina neće lako "ukrasti" bodove sa gostovanja. Слобода Војводина uživo prenos 29 новембар 2023 Данас 19. 11. 2023. — Zdravlje Leskovac, Mladost – Vojvodina, Dunav – Dinamik, OKK Слобода Војводина utakmice uživo 19 новембар 2023 пре 11 сати — Слобода ... VOJVODINA RUTINSKI! Novosađani lako do pobede protiv NapretkaFudbaleri Vojvodine pobedili su večeras u Novom Sadu ekipu Napretka sa 2:0 (2:0), u poslednjoj utakmici 18. kola Superlige Srbije. Oba gola, Novosađani su postigli u prvom poluvremenu, da bi potom u nastavku uspešno sačuvali svoju mrežu i tako zadržali sva tri boda na svom stadionu. Strelci za pobednički tim bili su Milan Lazarević u 34. i fantastični Andrija Radulović u 45. minutu. Daleko od toga da prilika pre gola Lazarevića nije bilo. "Stara dama" je napadala i igrala otvoren fudbal, što je protivniku omogućilo da stvara svoje šanse. Ipak, u kobnom 34. Слобода Вршац uživo prenos 2022 02.12.2023 2. 12. 2023. — [ЛИВЕ СТРЕАМ**] Слобода Војводина utakmice uživo 29 19. 11. 2023 — Здравље uživo 2022 16 Чачак 94 Тамиш Vojvodina –. Cлoгa Здравље uživo ... FMP �eleznik se sa 2:0 u pobedama plasirao u polufinale plej ofa. Prva utakmica: Crvena zvezda (Beograd) - Lov�en (Cetinje) 88:70 Druga utakmica: Lov�en (Cetinje) - Crvena zvezda (Beograd) 61:69. Crvena zvezda se sa 2:0 u pobedama plasirala u polufinale plej ofa. Prva utakmica: Budu�nost (Podgorica) - Hemofarm (Vr�ac) 81:75 Druga utakmica: Hemofarm (Vr�ac) - Budu�nost (Podgorica) 96:85. Слобода Вршац uživo online 2 децембар 2023 Спорт ТВ 2. 12. 2023. — 8 (ЛИВЕСТРЕАМ ТВ>>>>) Златибор Здравље uživo online 15. — Вршац Спартак uživo prenos 2022... [[спорт тв@@@]@@] Слобода Војводина utakmice uživo ... Košarkaški klub Vojvodina Novi Sad KK Vojvodina mts dočekuje Zdravlje iz Leskovca Trener Vojvodine Miloš Isakov Pogledajte fantastičan trenutak sa utakmice Vojvodina mts vs. Čačak ... Vojvodina sa dva evrogola srušila Napredak пре 6 сати — Fudbaleri Vojvodine savladali su Napredak sa 2:0, u poslednjoj utakmici 18. OVE NAMIRNICE SU UŽASNE PO ZDRAVLJE SRCA, A JEDNU SRBI TAMANE KAO ... Košarkaši Vojvodine protiv Zdravlja u derbiju kola 19. 1. 2022. — Košarkaši Vojvodine dočekaće večeras leskovačko Zdravlje, u utakmici 19. kola Košarkaške lige Srbije. Vojvodina - Zdravlje 78:74 20. 1. 2022. — utakmice 20. kola. Košarkaši Zdravlja u Leskovcu dočekuju ekipu Dynamic iz Beograda. Utakmica Zdravlje – Dynamic igra se u subotu 22. [Телевизија уживо###] Здравље Војводина uživo online пре 16 минута — утакмице Црвена звезда - Младост Лучани огласили саопштењем за јавност и поручили следеће пред мегдан са браниоцем европског трона: - На ...