Grupo

Público·31 miembros

[[[TIESIOGINĖ TV TRANSLIACIJA]]!!!!!] Lietkabelis Άρης transliaciją 12 gruodžio 2023

Panevezio lietkabelis @ bc wolves. 三井住友カード キャンペーン. Programme ... Αρησ παοκ προιστορια. آخر أخبار المعاشات الآن عاجل في اليمن! Prva liga adidas ...

Sport24 live zalgiris ... transliaciją.#Zalgiris #Kaunas #EuroLeag.Ketvirtadienio vakarą žalgiriečiai Lietkabelis“ neišsigelbėjo Ankaroje 2021-12-22 Krepšinis NBA. 19.stream ... Lukas Katilius, BasketNews žurnalistas „Kalnapilio“ arenojeNors gynyboje trūksta budrumo, bet „Lietkabelio“ puolimas palieka įspūdį. Per pirmąsias 4 minutes ir 33 sekundes panevėžiečiai sumetė 18 taškų, pataikydami tris tolimus metimus: du Valinskas, vieną – Lipkevičius. Svarbus buvo ir Gabrieliaus Maldūno kibumas gynyboje, kai jis perėmė kamuolį, o vėliau išprovokavo nesportinę pražangą. 18:13, 6 min. : Sousa pelno keturis taškus paeiliui. Po jos panevėžiečiai dar spėjo sužaisti LKL mačą, kuriame namuose 84:66 sutriuškino „Gargždus“. 25:22, 11 min. : Toliopoulos taškai. Lipkevičiaus baudos. 25:26, 13 min. : Sanogo keturi taškai iš eilės ir Štelmaherio minutės pertraukėlė. 31:26, 15 min. : Sirvydžio dvitaškis. Svarbus Oreliko tritaškis. Sirvydis pataiko baudą. 33:31, 16 min. : Oreliko nesportinė pražanga ir trys graikų ekipos baudos. De Sousa lygina rezultatą dvitaškiu. Orelikas atsako baudomis. Lukas Katilius, BasketNews žurnalistas „Kalnapilio“ arenojeSkaudus epizodas „Aris“ latviui Robertui Blumbergui. Šis 21-erių puolėjas nuo pat 2019 m. priklausė Vilniaus „Ryto“ sistemai, tačiau per ketverius metus šanso pagrindinėje komandoje nesulaukė. 2022-23 m. „7bet-NKL“ sezone jis rinko po 12 taškų, 5, 5 atkovoto kamuolio, 3, 7 rezultatyvaus perdavimo ir 13, 6 naudingumo balo. Rungtynių eiga: 12:9, 3 min. : Popovičius lygina rezultatą dvitaškiu. Valinskas smeigia tritaškį. 14:9, 4 min. : Maldūno dvitaškis. 18:9, 5 min. : Maldūnas perima kamuolį ir išprovokuoja nesportinę pražangą, pataiko baudą. Lipkevičiaus tritaškis. Tiesiogiai: Lietkabelis Άρης 12 gruodžio 2023 Srautinis perd prieš 1 minutę — „Lietkabelis" - „Žalgiris" Dėl autorių teisių transliacija internetu galima tik Lietuvoje. Betsafe–LKL čempionatas. „Lietkabelis" - „Žalgiris". Neįvardintas ... Lietkabelis rytas transliacija. Bendungan hilir tanah abang. Bong88.com αρησ διαιτητεσ. Hematološke preiskave sr. Moon knight episode 3 dailymotion. Gor ... Sport24 live zalgiris ... Lietkabelis“ neišsigelbėjo Ankaroje 2021-12-22 Krepšinis NBA „Žalgiryje Άρης - Ποδόσφαιρο" Ολυμπιακός - Ποδόσφαιρο Παναθηναϊκός - Ποδόσφαιρο ΠΑΟΚ ... Sport24 tiesiogiai 30 21 35 25 holbae[email protected] ir pasaulio sporto naujienos bei tiesioginės transliacijos internetu. Enjoy watching your favourite live sports events. Sport24 tiesiogiai ... Άρης υποδέχεται την ΑΕΚ Betsson (17:15, ΕΡΤ3 και LIVE από το SPORT24) για Butautas debiutavo sėkmingai: „Lietkabelis“ nutraukė penkių pralaimėjimų seriją ( ...